Április utolsó napjaiban zajlottak az atlétika sportágban a többpróba versenyek. Sajnos ebben az évben sem lehetett körzeti versenyeket rendezni, mégis megpróbáltuk minden korosztállyal képviseltetni magunkat a vármegyei döntőn.

Április 29-én hétfőn a fiúk csapatversenyén a legkisebbek 4., a III. korcsoport  és a legidősebbek 5. helyet szereztek. 4 szám alapján a III. korcsoportban Stenger Dominik bronzérmes lett.

A csapatok tagjai:

Marosi András, Timkó Kevin, Herczeg Arnold Noel, Ágh Barnabás, Kovács Bence, Kovács Csanád

Stenger Dominik, Czéder Attila, Müller Krisztofer, Kuklis Zalán, Szabó Márk

Nagy Péter, Kékesi Szabolcs, Pap Dániel, Szóráth Krisztián, Kerekes Marcell, Freund Szabolcs

A lányok április 30-án versenyeztek. Sajnos egy csapatunk nem lett teljes, de minden kislány nagyon küzdött a jó helyezésekért.

A legkisebbek felállhattak a dobogó második fokára, kiváló átlagteljesítményüknek köszönhetően.

A III. korcsoportos csapat 6., míg a legidősebbek 5. helyett szereztek, de ebben a korosztályban

Dömény Lili megyebajnok lett, így képviselheti 5 próbában az Iskolát, és városunkat az országos döntőn!

Kleri Jázmin, Balogh Virág, Balog Liliána, Vucsing Mirella, Szilágyi Hanna, Lengyel Kíra

Varga Szofi, Galambos Zsófi, Bogdán Dorina, Marosi Karina, Léber Alíz

Dömény Lili, Horváth Milla, Nyári Fatime és Vajda Vivien

Május 2-án csak egy maroknyi csapattal indultunk az egyéni versenyekre (nagy lányaink az országos elődöntőn kézilabdáztak). Örültünk volna, ha nem egy napon rendezik a két fontos versenyt.

Kis csapatunk szenzációsan helytállt. közel 380 gyermek indult két korosztályban az egyéni számokban.

Ismét van megyebajnokunk kislabdahajításban! Stenger Dominik harcba szállhat ismét az országos bajnoki címért. Mellette ott állhatott a dobogón Czéder Attila is, aki bronzérmet szerzett.

Nagy Péter szerezte a második bronzérmünket távolugrásban. Ez azért is megsüvegelendő, mert gyakorlási lehetőség nem igen volt számára.

Kerekes Marci 1500 m-en 4. lett, nagyot küzdött még Müller Krisztofer, Léber Alíz és Szinger Anna 600 m-en. Szóráth Krisztián pedig most versenyzett először 100 m-es síkfutásban.

GRATULÁLUNK GYEREKEK, A TOVÁBBJUTÓKNAK PEDIG TOVÁBBI SIKEREKET KÍVÁNUNK!