Labdarúgás

December 13-án sportcsarnokunkban került megrendezésre a IV.korcsoportos Karácsony Kupa futsal labdarúgó torna öt iskola részvételével. Csapatunk minden mérkőzését megnyerve szerezte meg az első helyet. A torna végeredménye: 1. Gagarin 2. Szilvás-Felsőszilvás 3. Kenderföld 4. Hosszúhetény 5. Kodály
Sásd és környéke iskoláinak is rendeztek egy hasonló tornát. A két torna győztese december 18-án csapott össze. Iskolánk csapata magabiztos győzelmet aratott (Gagarin- Sásd 8–2), így bejutotta megyei diákolimpia futsal döntőjébe. Szép volt fiúk! A csapat tagjai: Horváth Lénárd, Hegedűs Bence, Kaluzsa Erik, Schuszter Robin, Juhász István, Orsós Martin, Kis-Iván Ádám, Begovácz Dávid, Sághy Martin, Raffai Krisztián.