Négy Évszak futás és Pontvadászat díjátadó ünnepsége

Idén a DÖKE először rendezte meg a négy futásból álló versenysorozatát. Tavasszal, nyáron, ősszel és télen a KBSK pályán lehetett teljesíteni a különböző távokat. A négy versenyen résztvevők eredményét összesítették, ennek a díjátadó ünnepségét december 19-én rendezték meg. Aki mind a négy versenyen részt vett egy saját képes bögrét és egy asztali naptárt kapott. Iskolánk tanulói lelkesen vettek részt ezen a futórendezvényen. Dobai Viktória, Illés Vivien, Schuszter Nikolett, Jávor Alexandra, Both Bianka, Bayer Nikolett, Madarász Tamás, Madarász Péter, Tóth Ádám, Ivicz Martin, Helt Ede és apukája ott volt az összes fordulón.  Viki, Niki, Tomi, Martin és Ede összesítésben a legjobb időeredményt érték el a kategóriájukban, ezért kupákat nyertek.

Véget ért a 13 állomásból álló DÖKE-Pontvadászat, ami  futásból, kerékpározásból, duatlonból, gyalogtúrából, kéttusából állt. Arany fokozatot ért el Both Bianka, aki 12 rendezvényen vett részt. Ezüst fokozatot Schwarcz Botond (10 renezvény) és Tóth Ádám (9 rendezvény), bronz fokozatot Schuszter Nikolett (7 rendezvény) és Gyurovszki Liliána (7rendezvény) szerzett. Ők szép emléktárgyakat vehettek át.