Városi Úszó Diákolimpia

2018. december 3-án rendezték meg Komló Városi Sportközpont uszodájában a Városi Úszó Diákolimpiát. Az általános iskolás gyerekek 4 korosztályban, külön a fiúk, külön a lányok 3 úszásnemben versenyeztek egymással a bajnoki címekért. Iskolánkat 34 tanuló képviselte. Remek úszásuknak köszönhetően sokan értek el dobogós helyezést.

Kékesi Szabolcs 3. hátúszásban.
4×25 méteres vegyes váltó aranyérmet szerzett. A csapat tagjai: Horváth Milla, Kékesi Szabolcs, Latyák Bence, Varga Áron.

II. korcsoportosok táv 25 méter
Szabó Szilárd kiváló úszással magabiztosan nyert hát- mell-és gyorsúszásban.
Szabó Gréta és Vudi Áron egy kicsivel maradt le a dobogóról.

III. korcsoportosok táv 50 méter.
2. Patocskai Luca hátúszás
2. Galambos Péter mellúszás
3. Ignácz Bianka mellúszás
4×50 méteres vegyes váltó szoros küzdelemben csak egy picivel maradt le a 2. helyezettől, így bronzérmet nyertek. A csapat tagjai: Patocskai Luca, Galambos Péter, Hegyi Barnabás, Szombaty Bendegúz.

IV. korcsoportosok táv 50 méter.
Németh Klaudia 1. hát-és gyorsúszásban
Vokó Panna 1. mellúszásban, 2. gyorsúszásban
Steiner Vivien 2. hát-és mellúszásban, 3. gyorsúszásban
Fónai Szabolcs 1. hátúszásban, 2. gyorsúszásban, 3. mellúszásban.
4 X50 méteres vegyes váltóban első helyezést szerzett iskolánk csapata. A csapat tagjai: Németh Klaudia, Steiner Vivien, Vókó Panna, Fónai Szabolcs.