Jól szerepeltünk a Hegyi futóversenyen

1. 09.22-én Kodály Zoltán Általános Iskola testnevelői rendezték meg a színház és Szilvás közötti emelkedőn a Hegyi futóversenyt. 4 iskola tanulói 3 korcsoportban, külön lányok és fiúk küzdöttek meg az emelkedővel. Sajnos az esős idő, csúszós pálya is nehezítette a gyerekek futását. A versenyzők egyesével indultak, csak az eredményhirdetésen tudták meg, hogy ki teljesítette leggyorsabban a távot. Iskolánk tanulói remekül szerepeltek. Első helyezést Müller Krisztófer ért el. Második lett: Szabó Márk, Horváth Milla, Dömény Lili, Szabó Virág. Harmadik helyezett lett: Neukirchner Zoé, Vudi Áron. Nagy Péter, iskolánk új tanulója, tartaléként szerepelt, de bebizonyította, hogy kiváló futó, mert a mezőnyben a legjobb időt futotta. Összesítésben iskolánk a 2. helyezést szerezte meg.